Про нас

Представлений тут товар створений професіоналами швейного підприємства "Borenia" і є лише частиною всього асортименту, який випускається ТМ "Borenia". До всього виробничого процесу максимально відповідально і професійно, що можуть підтвердити наші клієнти, - юридичні та фізичні особи, а також ділові партнери.

 

Нашу команду складають висококласні фахівці з великим досвідом і професіоналізмом, які з 1999 року доводять, що ми гідні не просто вашої уваги, але і співпраці, а наша продукція повинна зайняти своє місце у вашому гардеробі!

 

Що стосується одягу для кухарів, то ми підходимо до розробки дизайну та виробництва відповідально, дотримуємося всіх вимог щодо даної спецодягу. Якість виконання гарантовано робить експлуатаційний термін тривалим, а використання спецодягу - комфортним!

 

Запрошуємо вас переглянути наш каталог одягу для кухарів, ознайомитися з усім асортиментом нашої продукції і встановити діловий контакт. Ми також раді будемо виконати заявку на поставку одягу для кухні та надати додаткову інформацію про нашу продукцію.

Створено OpenCart
ПОШИТТЯ КУХАРСЬКОГО ОДЯГУ © 2019